Правила оренди квартир - Leo Grand

Правила оренди

1. Поселення в квартиру відбувається лише за наявності документів, що засвідчують особу.

2. Розрахункова година 11:00. Час виселення – 11:00, час заїзду – з 14:00.

3. Поселення в квартиру та виселення з квартири поза межами розрахункового часу можливе лише у разі попередньої домовленості.

4. За загальним правилом поселення в квартиру з 9:00 до 14:00 додатково оплачується в розмірі 50% вартості проживання за одну добу.  Поселення в квартиру до 9:00 додатково оплачується в розмірі 100% вартості проживання за одну добу.

5. При затримці виїзду менше ніж на 4 годин після розрахункової години, плата стягується у розмірі 50% вартості проживання за  добу. При затримці виїзду більше ніж на 4 годин після розрахункової години, плата стягується за повну добу.

6.    При проживанні менше за 24 год., плата за проживання 100% , не залежно від часу заселення чи виселення. Положення, передбачені п.п. 5 – 7 цих правил можуть бути змінені за попередньою домовленістю між сторонами.

7. Орендарі повинні дотримуватися чистоти, дбайливо відноситися до обладнання, меблів та інших речей, що знаходяться у квартирі.

8. Поточне прибирання квартири та заміна рушників і постільної білизни здійснюються щотижня. Додаткове прибирання та позачергова заміна постільної білизни може здійснюватися за попередньою домовленістю і за додаткову плату.

9. Виходячи з квартири, орендарі повинні закривати водопровідні крани, вікна і двері, вимикати світло, телевізор, інші електроприлади. Дозволяється залишати включеним холодильник. За невиконання даних вимог, що призвело до нанесення матеріальних збитків орендодавцю, орендар повинен відшкодувати реальні збитки відповідно до чинного законодавства України.

10. Не рекомендується запрошувати в квартиру незнайомих людей, залишати гостей самих у квартирі, передавати їм ключі. Після 22.00 всі запрошені, що за домовленістю не проживають в квартирі, повинні залишити квартиру.

11. У випадку пошкодження, крадіжки майна та техніки, що знаходяться в квартирі, необхідно їх відшкодувати за цінами, що існують на аналогічні речі, на момент виселення орендаря з квартири.

12. У квартирі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

13. За куріння тютюнових виробів в житловому приміщенні орендар сплачує штраф в розмірі 300 грн.

14. У випадках порушення положень, передбачених пунктом 13 цих правил, орендодавець має право надалі відмовити орендарю у проживанні.